KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Güneş Enerjisinden elektrik üretimi serüvenine 2013 yılında büyük bir Ar-Ge çalışmaları sonucunda Yenilenebilir Enerji Kaynakları konusunda Ülkemiz’in mevzuatsal olarak ilerlemesi neticesinde proje geliştirmelerine başlayarak sektöre ilk adımlarımızı attık. İlerleyen zamanda sektörün dinamizmi ile Türkiye’nin birçok yerinde devreye aldığımız GES yatırımlarının tamamını SolarPark Yatırımcı ve EPC kimliği ile başarılara ulaştırmıştır. SolarPark Enerji sektöründe, EPC hizmetinin yanı sıra yatırımcı olarak da yerini almış ve yenilenebilir enerji alanındaki projeleri ile gelecek nesillere, yenilikçi, enerjide dışa bağımlı olmayan, güçlü bir Türkiye bırakmayı kendisine vizyon edinmiştir.

 

 

Vizyonumuz

Topluma ve çevreye en yüksek hassasiyeti göstererek, operasyonel mükemmeliyetle Ülkemize ve Milletimize güvenilir ve temiz enerji sağlayarak, « Yeşil Enerjide Lider » olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

SolarPark kapasitesini devamlı olarak artırmak ve bu kapasiteyi en efektif biçimde kullanarak rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli yaratmak bu potansiyeli paydaşlarına değer katacak şekilde yönetmek.

Çevreyi ve insan sağlığını korumak, bireylerde çevre bilincini oluşturmak ve geliştirmek.

Dinamik bir ruh ile teknik , teknolojik yenilikleri sürekli takip edip, bu yenilikleri üretim sürecine dahil etmek.

Ülke ekonomisinin kalkınmasına yönelik çalışmalar yapmak.

İnisiyatif kullanabilen, çözüm üretme odaklı çalışma arkadaşlarını motive etme özelliğine sahip, insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışması yapabilen, lider ruhlu çalışma arkadaşları ile hedeflerimize daha hızlı ulaşmak,

Bilgiye ve kişiye yapılan yatırımın, kendisine fazlasıyla döneceği bilinci ile her seviyede eğitimli insan kalitesine önem vermek, bunun için gerekli eğitim programlarını hazırlamak, uygulamak ve bu alandaki gelişmeleri ve geri dönüşleri düzenli bir şekilde takip etmek.

Sınırsız Ar-Ge çalışmaları ile yer aldığı her sektörde, sürekli yenilik ve iyileştirme çalışmaları yapmak, bu çalışmaları mevcut üretim portföyüne en iyi şekilde entegre etmek,

Sürekli ve güvenilir olan kalite çizgimizi, her zaman en üst düzeyde ve uluslar arası standartlarda tutmak ve yüksek iş ahlakımız ile ilk tercih edilen olmak.

Toplum ve iş ortaklarımız için ürün ve hizmetlerimizle her zaman saygı ile anılmak.

Her kademedeki profesyonel ekibimiz ile birlikte ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştirdiğimiz yüksek prestijli projeler ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak.

İlkelerimiz

Dürüstlük ve şeffaflık, Değişim ve gelişim, Müşteri memnuniyeti, Ekip ruhu, Üstün hizmet anlayışı, Çalışan memnuniyeti, Araştırma, Geliştirme, Girişimci ruh, Toplum, çevre ve etik ilkelere saygılı, İşçi sağlığı ve güvenliği, Paydaşlarına değer yaratan, Çalışanlarını sürekli geliştirmek, Kanunlara saygı

Bizimle iletişime geçin.

Projeleriniz hakkında bizimle görüşmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

BİLGİ ALIN